BURAK BURSALIOGLU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BURAK BURSALIOGLU

Sitemize Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Haydarın Özür Mektubu

YazarMesaj
hasanyavuz

hasanyavuz

Haydarın Özür Mektubu Empty
MesajKonu: Haydarın Özür Mektubu   Haydarın Özür Mektubu Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 3:40 pm

Menekşe moru gözlüm al yanaklım, seni bir daha dövmiyeceğim.Lütfen artık eve dön.Bak Yaşar halıya kustu.halı senin onu temizlemeni bekliyor.Bugunde ayaklarım hep seni aradı,yıkanmak için.Seni çok arıyorum, bir haftadır rakıların tadı tuzu yok...Ev sensiz çok ıssız.Gerçi sensiz nerde nasıl yattığımı, kime nasıl çaktığımı hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.Kezban ben sana aşığım.Eve döndüğün gün bütün arkadaşlarla bunu kutluyacağım.Sen kanlar içinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemessin.Elimdeki şişeyi hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım(duavrları atık dönünce temizlersin.)Bu sabah seni kaçırışım geldi aklıma,efkarlanıp bir cıgara yaktım.Onaltı yaşında daş gibi kızdın.Nasıl;zeynel,abidin,mustafa ,ramazan gelip seni döve döve alıp taksiye atmıştık?Peki seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyormusun?Yeni evliydik,bir piknik dönüşüydü,mehmetgiller kapıda bekliyordu,sen daha roka bile hazırlamamıştın.Ramazan içerden "roka!" diye bağırmıştı, mutfağa nasıl girdiğimi,içerden kapıyı nasıl kilitlediğimi,ocağın ordan tüpü nasıl kaptığımı felan hatırlamıyorum. O gece memetler gidince sen yaşar'ı doğurdun.Huysuz mu huysuz koca burunlu yaşarımı..Bu arada son maaşınla yaşar don felan aldım.ARTIK YUVANA DÖN;ASABIMI BOZMa yorumlarınızı bekliyom cok komik :flower: :flower:

Haydarın Özür Mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temelin mektubu